Vacature: word jij onze nieuwe redactiestagiair(e)?

Wij hebben weer de kans om een nieuwe topper aan ons team toe te voegen. Ben jij iemand die het warm krijgt van al het moois des levens? Of het nu gaat om een snelle bolide, de beste restaurants die ons land te bieden heeft of een huis waar menigeen van droomt. Als jij ’t warm krijgt van dit soort onderwerpen en er graag over praat, lees dan verder!

Pure Luxe

Pure Luxe wil continu blijven groeien en daar kan jij deel van worden. We zijn namelijk op zoek naar een stagiair vanaf februari.

Stage vanaf februari

We zoeken een redactiestagiair(e) die vanaf februari deel wil uitmaken van ons team en de mooiste artikelen op tafel kan leggen. Dus ben jij diegene die vol zit met creatieve ideeën, de mooiste content voor ons magazine maakt en ervaring op wil doen in een snelgroeiende start-up? Dan zijn wij op zoek naar jou.

Jij:

 • bent Pure Luxe fan;
 • bent een HBO-student of WO-student;
 • wilt werkervaring op doen of moet nog stage lopen;
 • vindt dat je een toevoeging bent voor Pure Luxe;
 • bent een creatieve schrijver;
 • hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en schrift;
 • bent communicatief sterk, zelfstandig, proactief en flexibel;
 • hebt affiniteit met online media.

Wij:

 • bieden een stagevergoeding;
 • bieden een energieke werkomgeving vlakbij het Vondelpark;
 • bieden een plek om te leren, maar ook iets toe te voegen;
 • nemen je op in ons creatieve team van uitgeverij Imprint, waar ook MAN MANGewoonvoorhemfem fem en Freshhh onder vallen;
 • nemen je mee naar toffe events en sturen je op persreis.

Contact

Zie jij jezelf hier perfect tussen passen en wil jij vanaf februari stage lopen bij een jong en ondernemend bedrijf? Stuur dan een mailtje met je CV en motivatie naar remco@imprint.amsterdam en wie weet word jij onze nieuwe topper!

Verder lezen

Mark Rutte is alweer een aantal jaartjes hét gezicht van Neerlands politieke besluitvaardigheid. De...

We zitten nog steeds middenin het wintersportseizoen. Dit betekent dat er in de wintersportgebieden...

De combinatie van een all-inclusive en Pure Luxe lijkt niet voordehandliggend. Op uitnodiging...