Droomt u van het leven van een Hollywood-miljonair? Het iconische landgoed dat diende als Jordan Belfort’s villa in The Wolf of Wall Street staat opnieuw te koop en biedt een zeldzame kans om de overdaad en glamour van de film zelf te ervaren. Met zijn uitgestrekte Franse château‑stijl, luxe voorzieningen en rijke geschiedenis is dit niet zomaar een woning, maar een leven in pure extravagantie. Voor een geldbedrag van richting de $ 10 miljoen krijgt u overigens niet alleen een prachtige plek om op luxueuze wijze te vertoeven, maar ook een stukje filmgeschiedenis waarop menigeen ongetwijfeld hartstikke jaloers zal zijn.

Villa uit The Wolf of Wall Street kan daadwerkelijk van u zijn

Wie ooit gefascineerd was door The Wolf of Wall Street en droomde van een leven vol luxe, feestjes en onbegrensde mogelijkheden, krijgt nu de kans om letterlijk in de voetsporen van Jordan Belfort te treden. Het indrukwekkende landgoed, dat diende als spectaculair decor voor de wereldberoemde film van Martin Scorsese, staat opnieuw te koop voor $ 9,5 miljoen in Mill Neck, New York. Volgens Robb Report stond het optrekje in 2022 al eens te koop, alleen bedroeg de vraagprijs toen $ 500.000 meer. Afijn, met zijn vele vierkante meters, uitgestrekte tuinen, zwembaden en rijbanen, belichaamt het huis de ultieme combinatie van Hollywood-overdaad en praktische luxe. Dit is een woning die zowel visueel indrukwekkend is als volledig uitgerust voor een comfortabel, stijlvol leven. Des te logischer is het dat Martin Scorsese besloot dit specifieke landgoed te betrekken bij de opnames van een van de meest legendarische films uit de geschiedenis.

Lees ook: Gecrashte Lamborghini Countach uit ‘The Wolf of Wall Street’ gaat onder de hamer

Luxueuze binnenzijde maakt al uw dromen waar

Vooral het interieur van de villa uit The Wolf of Wall Street is een toonbeeld van elegantie en entertainment. De indrukwekkende entreehal met marmeren vloeren en kathedraalplafonds vormt het hart van het huis en leidt naar zes royale slaapkamers en zeven luxe badkamers, elk ontworpen met een oog voor comfort en stijl. Voor liefhebbers van entertainment biedt het huis een pokerroom, een nachtclub-stijl bar, een wijnkelder, een thuisbioscoop en een speciale bar – ruimtes die perfect zijn voor intieme bijeenkomsten of grote feesten. Ook op de begane grond, alwaar de woonkeuken terug te vinden is, is er absoluut geen gebrek aan pracht en praal. Hier is namelijk sprake van een gigantisch kookeiland met marmeren keukenblad, klassieke raampartijen en alle denkbare inbouwapparatuur.

Eenzelfde stijl is van toepassing in de aangrenzende woonkamer die tevens over een verhoogd plafond beschikt. Hoog aan de muren prijken reusachtige schilderijen, terwijl de classicistische open haard evengoed de show weet te stelen. Hier kan perfect worden genoten van een kop koffie, maar dat geldt ook voor de extra zitkamer op de eerste verdieping. Alleen dit vertrek is an sich al groter dan menig appartement in Amsterdam en doet tegelijkertijd denken aan een ruimte in een Frans kasteel, wat voornamelijk te danken is aan de aanwezigheid van de imposante pianovleugel. Elk element van het interieur ademt de sfeer van extravagantie die ook in The Wolf of Wall Street te zien was, zonder dat het onpraktisch wordt. Moderne gemakken zoals geavanceerde klimaatregeling en ruimtelijk comfort combineren naadloos met klassieke Franse architectonische details en passen bij de typische woonstijl van een miljonair.

De zitkamer in de villa uit The Wolf of Wall Street
Bron: VHT Studios

Ook rondom de villa uit The Wolf of Wall Street is de overdaad voelbaar en toch praktisch bruikbaar. Het landgoed beschikt over een verwarmd zoutwaterzwembad, een spa en sauna, weelderige tuinen en zelfs een vijver met waterval. De buitenruimtes zijn ontworpen om zowel ontspanning als entertainment te faciliteren, met voldoende ruimte voor feesten, diners en sportactiviteiten. Vooral het zwembad aan de achterzijde van het pand zal iedere filmliefhebber wel bekend voorkomen. In The Wolf of Wall Street beland een beschonken Jordan Belfort namelijk in dit riante bad, waarna alle beveiligingssystemen beginnen te loeien. Bovendien laat de film zien dat Leonardo DiCaprio in zijn rol door de royale tuin heen vliegt met een privéhelikopter en de groenvoorziening aan stukken helpt. Alles is na de filmopnames gelukkig weer hersteld, zo blijkt, want de gehele tuin ligt er inmiddels erg keurig bij en van een helikopteronderdelen en afgehakte bomen is beslist geen sprake. Dat is maar goed ook, want de toekomstige bewoner moet zeer diep in de buidel tasten voor dit megalomane pand in New York. Naar verluidt prijkt er een geldbedrag van zo’n $ 9,5 miljoen op het prijskaartje, dus is de woning enkel weggelegd voor de allerrijksten onder ons.

▼ scroll verder ▼

Als u groot fan bent van de film The Wolf of Wall Street, bent u vermoedelijk ook wel bekend met Jonah Hill. Deze acteur verkoopt evenzo zijn luxe strandhuis aan de kust van Malibu voor de absolute hoofdprijs.