Scootmobielmiljonair wil al na drie jaar bijna € 6,5 miljoen voor uiterst fraai stulpje in Zuid-Holland
In 2022 betaalde de ondernemer nog zo'n € 5,15 miljoen voor het optrekje
Aan de Kagerplassen, in het Zuid-Hollandse Warmond, staat een villa te koop die zich onderscheidt door architectuur, omvang en voorzieningen. Het betreft een vrijstaande waterwoning aan de Buitenwater, die door de huidige makelaar wordt omschreven als een “architectonisch statement”. Achter die marketingtaal schuilt een residentie met een woonoppervlak van circa 573 m², gelegen op een perceel van 2.089 m², direct aan open vaarwater.
Scootmobielmiljonair wil na drie jaar € 6,45 miljoen voor uiterst fraaie villa in Warmond
De villa is geen onbekende op de vastgoedmarkt. In 2021 stond het object al eerder te koop, toen nog in bezit van ondernemer Freek van der Plas, telg uit de bekende visfamilie, meldt Quote. Destijds lag de vraagprijs op € 5,9 miljoen. In 2022 werd de woning verkocht aan ondernemer Egbert de Groot, die actief is in de mobiliteitssector en met zijn bedrijf Mobilae oplossingen ontwikkelt om ouderen langer zelfstandig te laten wonen. Voor de aankoop betaalden hij en zijn partner naar verluidt circa € 5,15 miljoen.

Het huis zelf is ontworpen met nadruk op licht, ruimte en luxe. De begane grond bestaat uit een royale entree met vide, een woonkamer met open haard en schuifdeuren naar de eetkamer, en een leefkeuken met een kook- en spoeleiland van Patagonia-kwartsiet. De keuken is uitgerust met apparatuur van Gaggenau. Aansluitend bevindt zich een bijkeuken met toegang tot de dubbele inpandige garage. Grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een directe verbinding met de tuin en het water.

Souterrain als wellness- en ontspanningsruimte
Op de verdieping is de master suite gesitueerd, met uitzicht op het water, een gashaard, een ruime inloopkast en een luxe badkamer met jacuzzi en sunshower. Naast de hoofdslaapkamer zijn er nog drie slaapkamers en een tweede badkamer. Opvallend detail is dat de master bedroom is ingericht als zogeheten “saferoom”, met extra verstevigde deuren.

Het souterrain is ingericht als wellness- en ontspanningsruimte. Hier bevindt zich een verwarmd binnenzwembad van circa 13 meter, een fitnessruimte, een stoomcabine, een Finse sauna en een privébioscoop.
Ook buiten is aan comfort gedacht. De tuin is onder architectuur aangelegd en beschikt over meerdere terrassen. Aan de waterzijde ligt een boothuis van circa 53 m² met een op afstand bedienbare bootlift en een lange steiger die directe toegang biedt tot de Kagerplassen en omliggende vaarwegen. Lees ook: Villa in Warmond met o.a. een wijnkelder en boothuis kost € 6.350.000




Cas Zeeman
Cas begon zijn carrière bij Hi Label eind 2022 als redactiestagiair, waarna hij nog een tijd als gastredacteur fungeerde, alvorens hij sinds november 2023 de scepter zwaait over de website van Pure Luxe. Schrijft over alles wat met luxe te maken heeft, zoals exclusieve horloges, megalomane jachten, de meest in het oog springende villa's, omstreden zakendeals en alles waar ook maar een motor in zit, voortvloeiend uit de drang om alles tot op de bodem uit te zoeken. In zijn vrije tijd mist hij geen enkele voetbalwedstrijd, luistert hij onafgebroken naar muziek uit de topjaren '60 en '70 en probeert hij zoveel mogelijk te reizen.