Deze woning van $ 13 miljoen is geïnspireerd op een auto van Bugatti
Dit megalomane pand is de absolute droom van alle autoliefhebbers onder ons
In Beverly Hills staat een opvallend appartement te koop dat rechtstreeks inspiratie haalt uit de wereld van supercars. Deze indrukwekkende woning, die maar liefst $ 13 miljoen in het laatje moet brengen, is namelijk volledig geïnspireerd op een auto van Bugatti. Ontworpen door ontwerper Ricardo Britto, oprichter van Britto Design Studio, belichaamt dit megalomane pand de absolute droom van alle autoliefhebbers onder ons. Van chroomdetails tot autostoelen in de woonkamer, dit huis heeft het allemaal. Wij voorzien u van een korte rondleiding en laten alle schoonheid zien.
Te koop staande woning is geïnspireerd op Bugatti Chiron
In één van de meest exclusieve delen van Beverly Hills staat een woning te koop die qua design is geïnspireerd op een wagen van Bugatti. Het unieke penthouse, dat op dit moment te koop wordt aangeboden, is daardoor zowel voor liefhebbers van luxueuze woningen als autofanaten een heuse droomwoning. Met een vraagprijs van zo’n $ 13 miljoen is dit geen gewoon appartement, maar een eerbetoon aan de snelheid, stijl en elegantie van Bugatti. Achter het project zit onder meer Bugatti Residences, een samenwerking tussen het beroemde automerk en de ontwikkelaar Binghatti.
Wie het gebouw ziet, begrijpt meteen dat dit geen gewoon appartementencomplex is. De toren waarin de woning zich bevindt, is ontworpen met dezelfde vloeiende lijnen en glanzende afwerking als de iconische Bugatti Chiron. Van buiten straalt het pand kracht en elegantie uit, net als de peperdure creaties van het Franse automerk.

Lees ook: Deze bizarre woning in New York moet maar liefst $ 99,5 miljoen opleveren
Luxueuze living met unieke uitzichten en autostoelen
Aan de binnenzijde van de woning is de link met Bugatti nóg duidelijker. Het penthouse beslaat ruim 400 m² en ademt dezelfde luxe als het interieur van een supercar. Kleuren als donkerblauw, wit en geborsteld aluminium, met accenten van materialen als leer en hout maken het interieur werkelijk om door een ringetje te halen. De meubels in de woning zijn stuk voor stuk op maat gemaakt en veel onderdelen verwijzen direct naar de iconische Bugatti Chiron. Zo is er rekening gehouden met comfortabele sportstoelen en metalen details die lijken op onderdelen uit het dashboard van een peperdure sportauto.

De woonkamer heeft grote glazen wanden die volledig open kunnen, waardoor binnen en buiten met elkaar kunnen worden verbonden. In de keuken en badkamers is gewerkt met Italiaans marmer, matzwarte kranen en sfeervolle verlichting. Alles ademt pure luxe, precies zoals we mogen verwachten van een appartement dat voor $ 13 miljoen te koop wordt aangeboden.
Een met marmer doorspekte badkamer
Goed, de primaire slaapkamer heeft iets minder verwijzingen naar de Bugatti Chiron, maar ook dit gedeelte van de woning is hartstikke netjes. Zo is er sprake van een kingsize bed, een eigen balkon en een fenomenaal uitzicht op het water. Aangrenzend is de luxueuze badkamer geplaatst, alwaar veelvuldig gebruik is gemaakt van marmer. Dat geeft het vertrek een exclusieve en chique uitstraling, terwijl er niet wordt ingeleverd op ruimte of functionaliteit. Er is zelfs gedacht aan een ligbad, meerdere inloopdouches en een flink televisiescherm. Zo is dit deel van de woning in Beverly Hills misschien wel nóg luxer dan de binnenzijde van een Bugatti Chiron. Zie hieronder een aantal extra foto’s van het pand:



Meer unieke appartementen zien? Lees ook: In dit penthouse staat een bronze McLaren Senna GTR: “Het is echt prachtig”
Laukie Klijn
Laukie Klijn studeerde journalistiek en haalde zijn diploma aan de Schrijversacademie in Utrecht. Voor de lezers van Pure Luxe schrijft hij artikelen over alles wat met luxe te maken heeft: ‘s werelds meest extravagante bolides, villa’s, horloges en jachten, alles komt voorbij. Als Laukie niet schrijft voor Pure Luxe, is hij wel op de golfbaan te vinden.