
Zoveel kost een verblijf in de magnifieke Spaanse villa uit het TV-programma ‘Casa di Beau’
De villa bevindt zich in een schilderachtige omgeving die bekendstaat om ruige rotsformaties, helderblauwe zee en mediterrane natuur
Voor het nieuwe seizoen van Casa di Beau is presentator Beau van Erven Dorens (54) verhuisd naar een nieuwe locatie in Spanje. Voor het eerst ontvangt hij zijn gasten onder de zon van Catalonië, en dit keer in een villa die ook voor u te huur is. Daar dient u echter wel diep in de buidel voor te tasten.
Villa uit TV-programma Casa di Beau voor godsvermogen te huur
De nieuwe verblijfplaats is Villa Guillola, gelegen in het Nationaal Park Cap de Creus, vlak bij het kustplaatsje Cadaqués en op korte afstand van de Franse grens. De villa bevindt zich in een schilderachtige omgeving die bekendstaat om ruige rotsformaties, helderblauwe zee en mediterrane natuur.

Villa Guillola biedt het comfort van een luxe resort, maar dan in een exclusieve privésfeer. De woning beschikt over zeven slaapkamers met bijbehorende badkamers, een ruim buitenzwembad en een jacuzzi. Binnen zorgen een open haard en moderne voorzieningen voor extra comfort, terwijl buiten een barbecue en een mediterrane tuin met uitzicht over zee uitnodigen tot ontspanning. Voor gasten die volledige service wensen, staat bovendien een privékok ter beschikking.

Kosten van een verblijf
Een verblijf in de villa uit Casa di Beau is wel voorbehouden aan wie bereid is diep in de buidel te tasten. In de zomermaanden bedraagt de huurprijs ongeveer € 22.225 per week. Daarvoor verblijft u in precies dezelfde omgeving als de bekende gasten die Beau van Erven Dorens ontvangt in zijn programma.

Ook dit seizoen ontvangt Van Erven Dorens een brede mix aan bekende Nederlanders. Onder anderen zangers Jan Smit, Frans Bauer en Yves Berendse schuiven aan, net als mediapersoonlijkheden Wim Kieft, Leonie ter Braak en acteur Nasrdin Dchar. De gesprekken vinden plaats in de ontspannen en luxe setting van de villa, waardoor kijkers niet alleen een inkijkje krijgen in de levens van de gasten, maar ook in het bijzondere decor van de imposante villa.
U kunt ook doorvliegen naar Ibiza en daar de villa van een voormalig profkeeper huren.


Cas Zeeman
Cas begon zijn carrière bij Hi Label eind 2022 als redactiestagiair, waarna hij nog een tijd als gastredacteur fungeerde, alvorens hij sinds november 2023 de scepter zwaait over de website van Pure Luxe. Schrijft over alles wat met luxe te maken heeft, zoals exclusieve horloges, megalomane jachten, de meest in het oog springende villa's, omstreden zakendeals en alles waar ook maar een motor in zit, voortvloeiend uit de drang om alles tot op de bodem uit te zoeken. In zijn vrije tijd mist hij geen enkele voetbalwedstrijd, luistert hij onafgebroken naar muziek uit de topjaren '60 en '70 en probeert hij zoveel mogelijk te reizen.